Wygraj Prace w OGX + iPoda

Dynamicznie rozwijająca się grupa badawcza OGX|OPTOGRAPHX ogłasza konkurs na stworzenie aplikacji do przeglądania danych pochodzących z systemu pomiaru kształtu (3D/4D) umożliwiającej wizualizację poszczególnych etapów przetwarzania danych. Cały interfejs użytkownika musi być generowany dynamicznie na podstawie pliku konfiguracyjnego xml.

Dokładny opis szczegółów konkursu i wymaganych funkcjonalności aplikacji będzie przedstawiony na spotkaniu informacyjnym, które odbedzie się 11.05.2009 o godzinie 12:00 w sali 511 (Gmach Wydziału Mechatroniki).

ZAINTERESOWANYCH KONKURSEM PROSIMY O PRZESŁANIE ZGŁOSZENIA (IMIĘ, NAZWISKO, NR GRUPY STUDENCKIEJ, TELEFON KONTAKTOWY) E-MAILEM NA ADRES: ogx(a)mchtr.pw.edu.pl

<WYMAGANIA>
- programowanie w C++ (MS Visual Studio lub Borland Developer Studio)
- znajomość lub chęć poznania Fox Toolkit